Blers to grupa muzyczna, która powstała w 1998 roku. Zespół występuje w składzie 4-osobowym. Atutem zespołu jest doskonale dopasowana sekcja wokalno-instrumentalna. Duże doświadczenie estradowe oraz przygotowanie muzyczne stawia nas w czołówce zespołów zajmujących się oprawą muzyczną imprez. Aby spełnić wysokie wymagania naszych klientów dbamy o markę i renomę naszego zespołu, dlatego też do każdego przedsięwzięcia podchodzimy indywidualnie. Wówczas bierzemy pod uwagę muzyczne preferencje naszych klientów. Posiadamy szeroki wachlarz usług z branży obsługi muzycznej oraz oświetleniowej imprez. Ideą zespołu jest nieustanne poszerzanie repertuaru muzycznego zarówno o największe hity jak i mniej popularne utwory z różnych gatunków muzycznych m. in. pop, rock, disco, latino.

Ważne jest to, iż wszystkie utwory wykonujemy „na żywo”. Staramy się aby każda impreza wyglądała nietuzinkowo, a nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani i zadowoleni. Na życzenie gości prowadzimy również biesiadę przy dźwiękach akordeonu, trąbki, saksofonu, gitary i tamburyna. Staramy się wykonywać to jak najlepiej, gdyż lubimy grać i bawić ludzi, a muzyka jest integralną częścią nas samych. Nieustannie kreatywni i otwarci na nowe awangardowe pomysły z największym zapałem i konsekwencją zrealizujemy dla Państwa każde, nawet najbardziej nietypowe zlecenie.

Magdalena Duda

wokalistka, instruktorka śpiewu,
nauczyciel muzyki
W zespole: wokal, tamburyn.

Łukasz Podsiadły

muzyk, instrumentalista,
nauczyciel muzyki
W zespole: instrumenty klawiszowe, instrumenty dęte, wokal, wodzirej, realizator światła.

Grzegorz Rosa

 muzyk, instrumentalista,
wokalista
W zespole: instrumenty strunowe, wokal, wodzirej.

Artur Telus

muzyk, instrumentalista, wokalista,
instruktor śpiewu, kompozytor, aranżer
W zespole: instrumenty klawiszowe, wokalista, instrumenty dęte, wodzirej, realizator dźwięku.

Co Wy sądzicie o naszym zespole ?

Świetny zespół, który zawsze potrafi stworzyć niezapomniany klimat na imprezie. Widziałem ich w akcji kilka razy i mogę powiedzieć jedno – gorąco polecam.

Adrian

Nie wyobrażam sobie wesela z innym zespołem. Daliście czadu. Dziękuję.

Alicja, młoda para